26 Mart 2013

Turkcell Alınmayan Hizmete Ödenen Ücret!

Şikayetim,Şahin Sucukları isimli firmayla Turkcell'in ortak yapmış olduğu konuşma paketi üzerinedir.Genç Tarifelilere geçerli değildir koşulunu görmemiştim.Neden böyle bir koşul olduğunu anlayamadım firmalar genelde gençlere ve öğrencilere kolaylık olsun onları kendi tarafımıza çekelim diye çalışmalar yapar.Burada ise tam aksini görmekteyim ve bu da beni Turkcell müşterisi olmaktan caydırıyor.

Esas şikayetim ise bu kampanya geçerli olmamasına karşılık 65 krş katılım ücreti alınmakta.Almadığım hizmetin bedelini katılım ücreti altında alınıyor.Şikayetime cevap olarak başarılı veya başarısız katılım ücretlendirilir deniliyor.Burda mağdur olduğumu düşünerek 65 krş mun iade edilmesini istiyorum.

Berk 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden müşterimize 25.03.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Kampanya içeriği,katılım koşulları ve ücretlendirmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön