28 Temmuz 2016

Turkcell Alınan Ödemenin Açıklamasını Yapamıyorlar!

3 şubat 2016 tarihinde yapılmış olan Turkcell/İstanbul açıklamalı olan 580 TL'lik işlemin hangi ürün ya da hizmet için yapıldığını açıklayamadığı gibi herhangi bir ödeme almadığını iddaa etmektedir. Bankadan harcama itirazında bulunabileceğimi iletiyor banka ise 3 ayı geçmiş itiraz edemeyeceğimi iletiyor.

Ergün 232 Okunma

Cevaplar

  • Ergün30 Temmuz 2016

    Yalan beyanda bulunuyorsunuz kimse beni 20.07.2016 tarihinde aramadı. Aslında konuya istinaden hiçbir dönüş almadım. Sadece SMS şeklinde bankam ile görüşmemi ileten herhangi başka bir açıklaması olmayan bildirim geldi. İlk talebimde tarafıma yanlış mail adresi verildi ve ben günlerce dönüş bekledim. Daha sonra tekrar aradığımda mailin yanlış olduğu bilgisini aldım. Tekrar aradığımda mailime cevap verdikleri ilettiler fakat bana ulaşan herhangi bir mail bulunmuyor. Ayrıca bu durumu daha sonraki taleplerimde özellikle belirterek telefon ile bilgi vermelerini rica etmeme rağmen her seferinde kendimin ulaşmam gerekti ve her seferinde farklı ve tutarsız bilgiler edindim. Ekstrem de Turkcell/İstanbul açıklamalı bir durum söz konusu yani bunu Avea veya Vodafone tahsil etmiş olmaz değil mi? Veya sizin adınızı kullanan biri veya birileri?

  • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.07.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön