25 Nisan 2016

Turkcell Alınan Cihaz Kusurlu.

Şu an serviste bulunan telefonumla ilgili şikayetlerim var. Bu servise arızadan dolayı ikinci gönderişim. Birinci gönderdiğimde telefonum 20 iş gününü aştı. Yaklaşık olarak 40 gün serviste kaldı 23/02/201tarihinde gönderdiğim Sony Eurasia Xperia Z 3 plus markalı cihazım 31/03/2016 tarihinde geri gelmiştir. Yetkili kişilere ulaştığımda cihaz sıkıntılıdır deyip bana cihazın ya sıfırını yada para iadesini vereceğiz deyip yatıştırdılar ama aynı cihazı tekrar yolladılar. Cihazım gidip geldiğinde çalışan akşamları da çalışmıyordu. Bu kez 02/04/2016 tarihinde tekrar servise gönderdim. Garantili olan cihazımın ya yenisi ya da para iadesini talep ediyorum.
Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Sedat 113 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Nisan 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön