Turkcell Aldığın Telefonun Faturasını Göndermiyor!

Mehmet Ali G. |

Turkcell.com üzerinden 28 Temmuz 2014 tarihinde satın aldığın Nokia Lumia 520 siyah cep telefonum faturasıyla beraber çalındı. Durumu Turkcell çağrı merkezine bildirmem üzerine 4997811 no.lu taleple 22 Nisan 2015 saat 04:09 sıralarında mesajla bildirildi.

48 saat içerisinde telefonla aranıp bilgilendirme gerekiyordu ama hiçbir şekilde aranmadım. Bugün itibari ile 14 sıralarında kendim aradım çağrı merkezini kendilerinde fatura olduğu ama hiçbir şekilde paylaşamadıklarını söyledi.

Durumdan rahatsız ve şikayetçiyim! Tarafıma satın aldığım ürünün faturasının tekrardan gönderilmesini mağduriyetimin giderilmesini ve yapılan haksızlık karşısında firmadan acil özür ve dönüş bekliyorum...

Etiketler :

Cihaz Kampanya Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali G.
  29 Nisan
  09:18

  Turkcell yalan söylüyor bilgiyi almak için dahi ben aradım orada da müşteri temsilcisi beni azarlarcasına faturayı göndermiyoruz diyor baksanıza Şikayetvar.com\'u bile ciddiye almıyorlar nasıl bir firma bu bütün hatlarımı iptal edeceğim... .

 • 28 Nisan
  16:02

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.04.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Nisan
  16:53

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.