31 Ekim 2016

Turkcell Aldığımız Telefon Modeli İle Bizim Aldığımız Farklı.

13.09.2016 tarihinde Turkcell Pendik Şengüller iletişimden bir adet iPhone 6S 64 GB 1 adet iPhone se alınmış olup, ilk taksitlerin Turkcell tarafından ödeneceği beyanı ile o kampanya dahilinde iki adet cihaz almış bulunmaktayız. Ortalama 1 hafta sonra hesabımı incelerken farkına vardım ki sistemde Samsung j7 Vestel pro TAB falan gözüküyor. Araştırayım dedim bizde iPhone satıldı, fakat sisteme Samsung olarak ve tablet olarak girişi yapıldığı görüldü.

Turkcell 'e geri bildirimde bulunduk ne dönen var, ne bir haber arıyoruz. Çözüm aşamasında deniyor. Ortalama 40 günden beri çözülemedi sorun. Faturalarıda ödüyoruz. Sözleşmeleri adrese istedik gönderi yapılacak dendi 3 haftadır onu da bekliyoruz. Kamuoyuna duyuruda bulunacağımı bildirmek istiyorum. Şikayetvar üzerinden yapmış olduğum şikayet dışında, Tüketici Hakem Heyeti ve mahkeme kanalına başvuracağımı bildirmek isterim.

Tamer 364 Okunma

Cevaplar

  • Tamer14 Kasım 2016

    Hala ne dönen var ne bir şey şikayetin üstünden yıl geçecek neredeyse ilgisiz firma Turkcell en yakın zamanda hattı taşıyacağım

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimizin BTK' ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön