30 Nisan 2013

Turkcell Aldığım Telefon Klonlanmış!

25.11.2012 Tarihinde Turkcell iletişim merkezinden Fatura Kampanya elektronik'e ait Samsung S5830I Onyx Black telefon satın aldım. Aldığım telefon kaçak çıktı. Gerekli müraacatları yaptığım halde herhangi bir sonuç elde edemedim. Son çare olarak tüketici mahkemesine başvurdum, sonuç bekliyorum. Turkcell ismine ve logosuna güvenerek Turkcell İletişim Merkezi' den aldığım telefon klonlu çıktı. Kime güveneceğimizi şaşırmış durumdayım.

Durdu 94 Okunma

Cevaplar

  • Durdu21 Haziran 2013

    Bir daha kesinlikle TURKCELL' den bir şey almam.

  • Durdu03 Mayıs 2013

    Sayın yetkili, Verdiğiniz cevap benim sorunumu çözme amaçlı değil, zaten ben yukarıda belirttiğiniz yerlere ulaşarak sorunumu anlattım ama maalesef herhangi bir çözüm elde edemedim. Ben başka '' GERÇEK '' kurumsal firmalara bu problemi anlattığımda, '' biz böyle bir durumla karşılaştığımız zaman cihazı bire bir değiştiriyoruz '' dediler. Ben hatayı sizde bulmuyorum, hatayı kendimde buluyorum. Ki; TURKCELL gibi bir firmaya güvenerek gidip oradan telefon aldım. Saygılarımla.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 08.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize cihaz hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön