24 Nisan 2013

Turkcell Aldığım Telefon Arızalı!

Samsun Türkcell firmasından bir adet İPhone 5 aldım severek aldığım üründen memnun değilim. Aldıktan kısa bir süre sonra telefon bozuldu ses gelmemeye sinyal vermemeye başladı bu yüzden birçok görüşmem iptal oldu çok zor durumlarda kaldım servis garantisinde olduğu için aldığım yere götürdüm ama bir çözüm bulamadılar ancak servise göndereceklerini söylediler telefonu benden alarak Trabzona servise gönderdiler.

2.200 lira gibi yüksek bir bedelle aldığım telefonun bu kadar kısa sürede arızalanması ve tamire gitmesi marka hakkındaki güvenimin sarsılmasına neden olmuştur telefonumun tamir görmesini değil yenisiyle değiştirilmesini talep ediyorum.

Yaşar 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön