25 Temmuz 2016

Turkcell Aldığım Kontratlı Cihazla Fizy Üyeliği...

Turkcell'den almış olduğum kontratlı cihazla birlikte beni haberim olmadan Fizy'e üye yapmışlar. Hiçbir bilgilendirme yapılmadan yapılan bu üyeliği iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradığımda, iptal edemeyeceklerini bunun için cihazı almış olduğum bayiye gitmem gerektiğini söylediler.

Bende onlara müzik dinlemediğimi ve böyle şeyler için zamanımın olmadığını, hepimizin işi gücü olduğunu ve başka bir şehirden cihaz alsak bunun için o şehre mi gitmemiz gerekiyor diye söyledim. Buna rağmen yardımcı olmayan Turkcell'i kınıyor ve şu andan itibaren en kısa sürede borcumu kapatıp başka bir operatöre taşıyacağımı bilgilerinize sunuyorum.

Yasin 113 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 27.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimiz kampanyasını iptal ettirdiğini iletmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön