Turkcell Aldığım Cihazın Hediyesini Göndermedi!

Umut Y. |

Ben 24.09.2013 tarihinde telefon ile özel müşteri temsilcimden Samsung Note 3 cihaz aldım ve ilk 150 kişi arasında olduğum için bana özel Samsung Gear saatimin 4 kasımda geleceğini belirttiler ama daha sonra aradılar ve saatin gümrüğe takıldığını ve stoklarına girmediği için gecikeceğini belirttiler. Bu süre zarfında Bağdat Caddesi'ndeki Turkcell'e gittiğimde saat satışı başlamıştı.

Kasım sonunda aradılar ve sadece yeşil renk saat olduğunu belirttiler ve başka bir rengin stoklarında olmadığını hediyelerin yeşil dağıtıldığını belirttiler. Benim arkadaşım aynı gün aynı saatte siparişi vermişti ve ona siyah renk Samsung Gear saat gitti. Bana hala saatim siyah renk istememe rağmen gelmedi.

Etiketler :

Cihaz Kampanya Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  09:58

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 02.12.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş