Turkcell Aldığım Cihaz Bozuk Çıktı!

Suat K. |

Turkcell'den aldığımız HTC telefonun kutusundan çıkardığımızda ekranın bozuk olduğunu gördük. Geç olduğu için ertesi günü götürdük. KVK servise gidip gelmesi gerektiğini onların onayıyla değiştirilebileceğini söylediler. Üzerine kartını bile takmadığımız telefon 15/20 gün serviste kaldı ve aynı telefonu bize verdiler. Ekran hallolmuştu bu sefer ses çalışmıyordu.

Tekrar gönderdik v. s detayları geçiyorum. Şu an hala taksitini ödemeye devam ettiğim telefon kullanılmayacak durumda. Turkcell sattığı malın arkasında durmuyor. Bu bana Turkcell'in ikinci darbesi. Aynı kampanya şekliyle T10 da almıştım. Onuda çok kısa süre kullanabildim. Turkcell'den şikayetçiyim şikayetçiyim şikayetçiyim.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  09:14

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Suat K.
  02 Kasım
  02:22

  Değerli Turkcell,

  Takdir edersiniz ki talep ve şikayetlerimiz için öncelikle 532 yi aradık ve bize yardımcı olamayacaklarını söylediler. Telefon satıldıktan sonra SORUMLULUĞUNU ALMADIĞINIZI kibar bir dille bize bildirdiler Şikayetçi olduğum nokta tam olarak budur. Sattığınız malın arkasında durmuyorsunuz T10 umu servise gönderdiğimde gözüm gibi baktığım telefona kullanım hatası dediler ve önemle vurguluyorum komşumla birlikte aynı kampanyadan faydalanmıştık ve oda T10 almıştı ve benim telefonum gibi galerisi kendi kendine siliniyor ayarları değişiyor ve kendi kendine açılıp kapanıyordu O servise gönderme gereği duymadı çocuğuna oyuncak olarak verdi Telefonlarımız oyuncak oldugunda hala taksitlerini ödemeye devam ediyorduk Cevap olarak kopyala yapıştır yapacağınıza şikayetlerle gerçekten ilgilenirseniz gereğini yapmış olursunuz İyi çalışmalar

 • 30 Ekim
  15:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.