Turkcell Aldığım Cihaz Arızalı Çıktı!

Bilge Kağan G. |

Turkcell aracılığıyla Teleses' ten aldığım cihaz bozuk çıkmıştır. Bozuk olduğunu Turkcell teknoloji uzmanları söylemiştir. Cihazı değişim için gönderdiğim de cihazın bozuk olmadığını söylemişlerdir. Cihazım hala onlarda 2 ay oldu. kullanmadığım telefonun 2. taksitini ödedim. Bütün Turkcell yönetim kuruluna 2 aydır yaşadığım sorunları anlattığım maili göndermiş olmama rağmen kimse dönmemiştir. Bu mudur Turkcell'in müşteri memnuniyeti? Not: 15 yıllık Turkcell müşterisiyim, ayda 200 TL fatura ödüyorum.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilge Kağan G.
  24 Temmuz
  12:13

  1-pazartesiden itibaren size göndermiş olduğum mailin aynısı önce kendi facebook sayfamda, sonra turkcell’in bütün facebook sayfalarında paylaşacağım.
  2-aynı mailin vodafone ve avea yöneticilerine göndereceğim.
  3-tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.
  4-ANADOLU AJANS genel müdürü SN. KEMAL ÖZTÜRK yakınım olur, onun aracılığıyla da bütün gazetelere göndereceğim.
  5-kendim YÜKSEL HOLDİNG çalışanıyım ve şirket bünyesindeki 1000 turkcell şirket hattının da kapatılması için elimden geleni yapacağım.
  6-son olarak da şirket bünyesindeki avukatlarımız aracılığıyla bireysel dava açacağım.

  Emin olun parası umurumda değil, ama bu mağduriyetin peşini asla bırakmayacağım………..

 • Bilge Kağan G.
  24 Temmuz
  12:11

  inceleme yapıp samsung türkiyeden telefonun sağalm olduğunu söylediklerini değişim yapamayacaklarını söylediler. ben telefonu samasung türkiyeden değil, turkcell den aldım. parasını da her aya çatır çatır turkcell tahsil ediyor.

 • Bilge Kağan G.
  24 Temmuz
  12:08

  bu yazıyı bütün turkcell yönetim kurulu üyelerine de gönderdim, ancak tabiri caizse sallamadılar. telefon hala ben de değil, teknik serviste. tam 2 ay oldu ve benden 2 aydır parasını tahsil ediyorlar...

 • Bilge Kağan G.
  24 Temmuz
  12:02

  hayatımda bu kadar saygısızlıkla karşılaşmadım...

 • 15 Temmuz
  08:37

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.