18 Aralık 2014

Turkcell Alakasız Adreslere Evraklarımızı Gönderiyor.

Turkcell'e bir ay önce dilekçe verdik faturalarımız alakasız adrese gönderiliyor. Fatura bilgileri yanlış olduğundan resmi işlemlerde kullanamıyoruz diye başvurduk. "Efemdim adrese dair evrakları gönderin düzeltelim" dediler.

03.11.2014 tarihinde göndermişiz baktım. Faturalar yine ortada yok. Sitemlerinden çıktı aldık zor bela baktım ve şok oldum hala eski bilgiler. İstediğiniz dilekçeyi yazdık. Resmi sayısı tarihi imzası olan dilekçe, bir de istediğiniz evrakları ekine koydum. En önemlisi de abone olurken geldiniz yeni adresimize ve yeni adresimizde abone olduk. Sizin fatura gönderdiğiniz adrese ne siz geldiniz ne de biz sizi oraya davet ettik. Bir sıkıntı var bu şirkette de anlayamadık.

Barış 102 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön