08 Ocak 2016

Turkcell Aklım Güvende Gelmeyen Cihaz.

Aklım güvende paketime bağlı olarak Turkcell platinum ekibi tarafından alınan iPhone'um yaklaşık 2 ay olmasına rağmen elime ulaşmadı. Konu ile ilgili Turkcell'i aramama rağmen cihaz hakkında hiçbir bilgi verilmiyor, baştan sağma cevaplar veriliyor. Bu süre zarfında sadece formu eksik doldurdukları için düzeltme amaçlı iletişme geçtiler. Vermiş oldukları yedek cihaz bozuk olduğu için kullanılamıyor. Yerine başka bir cihaz verileceğini böyle kullanmaya devam etmem gerektiğini söylediler. Uzun yıllar Turkcell kullanan biri olarak hizmet kalitesinin hiç bu kadar diplerde olduğunu görmemiştim.

Erdem 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 13.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Akıllım Güvende Sigortası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön