19 Ekim 2015

Turkcell Aklım Güvende!

Ağustos ayında almış olduğum cihaz elimde olmayan bir sebepten ötürü ekranı kırılarak kullanılamaz hale geldi. Cihazı alırken bana yaptırılan aklım güvende ile cihazınızın herhangi bir hasar görmesi sonucu sigorta kapsamında değerlendirileceği söylenildi.

Telefon kırıldı ve biz müşteri hizmetlerine ulaştık ayrıca platinum müşteri grubundayız söz de ayrıcalığımız var. Akış oluşturduklarını ve 1 iş günü içinde bize dönüş sağlayıp poliçe numarası vereceklerini söylemelerine rağmen 3 iş günü geçti.

Her aramamda akışım hiçbir sebep sunulmadan kapatıldığını ve yeni bir akış oluşturulacağını söylediler. Turkcell kullandığım ve güvendiğim için pişmanım.

Fatma 101 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 22.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize arızalı cihaz süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Fatma20 Ekim 2015

    Talep ve şikayetlerimi zaten sizin gibi yetkililere ulaşamadan 532 ile halletmeye Çalışıyorum. Fakat her ne sebepten ötürü olursa olsun geri dönüşleriniz zaten geç. Onu da geçiyorum ikame telefon konusunda bile problem çıkarıp bana stok bahanesi ile geliyorsunuz. İle özel plantinum durumu diyorsunuz. Kusura bakmayın ama benim bulunduğum şehir diğer sehirlerden aşağı durumdaysa o zaman bana plantinum tarife önermeyin sayın Turkcell

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön