15 Ekim 2016

Turkcell Akıllım Nasıl Güvende?

Sayın Turkcell ailesi ben Turkcell hattım üzerine A7 telefon aldım ama şu bir gerçek ki KVK'ya güvenip almadım Turkcell güvencesi var ve hizmetinde 1 numara gördüğüm için sizin güvenceniz ile aldım. Almış olduğum telefonumu 3 ay önce akıllım güvende kapsamıyla gönderdim arıza tespiti yaptılar.

Parasını da ödedim ödediğim halde 3 aydır hiçbir gelişme yok size güvendiğim için hata yaptığımı anladım ya bu sorun çözülecek ya da yaşadığım yerde sizin aleyhinize reklamlar yapacağım ve buradan da aynı şekilde Turkcell birimi olduğunuz halde akıllım güvende bizi ilgilendirmiyor diyorsunuz ya başlığında her Turkcell yazan maalesef ki sizi ilgilendiriyor.

Sorunumun biran önce çözülmesini ve telefonumun en yakın zaman da değiştirilip bana gönderilmesini istiyorum ve şu da bir gerçek KVK beni ilgilendirmiyor, yok efendim Samsun ikmal sağlamakta zorlanıyor yok KVK'yı arayın bunları sizler hızlandıracak!

Mehmet 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Aralık 2016

    Müşterimiz ile 17.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet 24 Ekim 2016

    aradığımda akıllım guvendeyi arayın diyorsunuz siz nasıl bir firmasınız 93 gündür telefonuma el koydunuz her sosyal medya üzerinden sizleri yıpratacağımı bilmenizi isterim elimden geldiği kadar Turkcell hat üzerinden kimseye telefon aldırtmayacağım sorumsuz turkcel

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön