06 Ağustos 2016

Turkcell Akıllım Güvende Sorunu!

Telefonumun ekranı kırıldı ve Turkcell'e bıraktım. Teknik servisin eline ulaşmasından itibaren 20 iş günü içerisinde arızanın isteğime göre giderilip elimde olacağını söylediler. 18 Temmuz da teknik servise ulaştı telefon. Yani tam 15 iş günü bitti. Bu süre zarfında Turkcell'i neredeyse her gün aradım, görüştüm ama hiçbir sonuç alamadım. Oyalayıp durdular. KVK teknik servise yönlendirdiler. Neredeyse onları da her gün aradım. 1 saat boyunca telefonu kapatmadan müşteri temsilcisini bekledim (bazen sabahın 9'unda) ama kimse cevap vermiyor (Müşteri temsilcilerinin diğer müşterilerle ilgilenildiği mesajıyla. Sabahın 9'unda bu kadar yoğunluk mu var. Bana pek inandırıcı gelmedi.). Kalan 5 gün içerisinde telefonumun arızasının giderilip teslim edilmesini istiyorum.

Fatih 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön