30 Aralık 2015

Turkcell 'Akıllım Güvende' Sorunları!

27.01.2015 tarihinde hatla alınmış olan iPhone 6 telefonuma, 'Akıllım Güvende' ile sigorta yaptırdım. Kasım 2015'te ekranı kırıldı. 3 haftada ulaşabildim Turkcell'e, telefonumu verdikten 15 gün sonra da 'cihazınız arıza garanti kapsamına girmiyordur, 1.180 liralık tamir ücreti için onayınız gerekmektedir. ' mesajı geldi.

Köşe başı dükkanda 15 dakikada 400 liraya tamir ettirilen telefon, Turkcell tarafından 15 gün sonra 3 katına yakın bir parayla onayınız lazım diye mesaj atıyor. Sigorta karşılıyor denilen sigorta karşılamıyor. Ne işe yaradığını da bilmiyorum. Tek bildiğim Turkcell'in paramı ve zamanımı aldığı.

Selen 234 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön