08 Ekim 2015

Turkcell Akıllım Güvende Sigortası Şifresi Alamıyorum!

Üzerime kayıtlı hattımdan kampanyalı aldığım cep telefonuma Akıllım Güvende Sigortası da yaptırmıştım. Düşürdüm ve ekranı kırıldı. Turkcell 532 numarasını arayarak Akıllım Güvende şifresi almaya çalışıyorum. Her aradığımda farklı cevap veriyorlar. 24 saat,48 saat,3 iş günü ve bugün de 6 iş gününde döneceğiz dediler. KVK'ya bağlı olduğunu ve farklı bir kurum oldukları için onların geri dönüşünü beklememi istiyorlar. Sorun olduğunda çözüm bulamıyorlar. Konuyla ilgili şikayetleri görünce yazıklar olsun dedim. Bir de reklamını yapıyor, önce personellerine eğitim versin.

Selda 63 Okunma

Cevaplar

 • Selda27 Ekim 2015

  Bana verilen hasar ücreti ile KVK ödediğim hasar ücretini tüketici haklarına ileteceğim ve mahkemeye vereceğim. Resmen adam dolandırıyorsunuz. Birde 250 TL'sigorta parası alıp bir şey yapmıyorsunuz. Sizle uğraşacağıma Apple Store yaptırsaydım çoktan sorunum çözülmüştü. Hem yaklaşık 1 aydır yapılmadı hem de daha fazla para ödüyorum.

 • Selda27 Ekim 2015

  Defalarca aradım ve her defasında farklı konuşuyorlar. KVK bana 1080 TL olan hasar ücretinin %20 sini yani yaklaşık 250 TL ödeyeceğimi söylediler, bugün KVK dan aradılar ve hasar raporunun türkcellde değil bana mail atacakları formu doldurmam gerektiğini ve ücretin 580 TL'den fazla olabileceğini söylediler. Apple Store verilen fiyat listesinde ekran değişimi 950 TL iken nasıl oluyorsa %20 lik ödeme 580 TL'den fazla çıkıyor. Ve hala sonuçlanmadı. Resmen oyun oynuyorlar. Hem fazla fiyat çıkartıyorlar hem de 11820 gibi numarayı aramak zorunda bırakıp telefon faturası ödettiriyorlar. Apple Store dan randevu aldım ve görüşmeye gideceğim.

 • Selda27 Ekim 2015

  Starcity AVM deki Türkcelle gittim fakat hasar raporu dolduramadım çünkü bana verilen numara ile KVK işlem başlattığından sistem o numarayı kabul etmiyor. Tekrar KVK 11820 aradım. Bana bir numara verdiler oradan yeni hasar numarası alacağımı söylediler. O numarayı aradım karşıma sigorta tanıtım şirketi çıktı, telesekreter konuşuyor. Tekrar 11820 aradım ve her defasında telefona çıkan farklı şey söylüyor. Turkcell bayi topu Turkcell müşteri hizmetlerine atıyor, o da sigorta şirketine atıyor, sigorta şirketi de KVK ya atıyor KVK da Türkcelle atıyor. Böyle rezil bir firma görmedim. Dk 2,99 TL'den olan 11820 dışında teknik servis için hiçbir numara ile görüşemiyorsunuz. 100 TL fatura geldi.

 • Selda27 Ekim 2015

  Bana verilen hasar takip kodu ile KVK servisine telefonumu verdim. 24.10.2015 tarihinde KVK aradım fakat sürekli meşgul. 11820 No.lu dk 2,99 TL olan numaradan ulaştım. Telefonu işleme almadıklarını eksik evrak olduğunu söylediler. Bende 5 gündür neden haber vermiyorsunuz dediğimde biz sizi aradık dediler. Müsait olamadığım için açamadığımı sonrada beni arayan numarayı aradığımı fakat kimsenin bakmadığını söyledim. KVK o numaralara geri dönüş yapıldığında kullanılmayan numaralar olduğunu söyleyince şaşırdım. Böyle bir şey olabilir mi, o anda telefonu açtınız açtınız yoksa bir daha görüşemezsiniz. Telefonu aldığım yere gidip hasar raporu doldurmamı söylediler.

 • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2015

  Müşterimiz ile 16.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön