16 Eylül 2015

Turkcell Akıllım Güvende Sigortası Problemi!

Yaklaşık bir buçuk ay kadar önce bir Turkcell bayisinden hattım üzerine iPhone 6 aldım. İşlem esnasında Turkcell'in tam bir yanıltma ürünü olan "akıllım güvende" isimli telefon sigortası sistemi ile tanıştırıldım. Bir telefonun bedelini düşündüğünüz zaman 240 TL ödeyerek 80% hasar kapsamına sahip olmak tabikide avantajlı.

Ürünü sunan Turkcell satış yetkilisi telefonun zarar görmesi durumunda maksimum 5 iş günü içerisinde tamir işlemi gerçekleşip telefonun sağlam bir şekilde teslim eşileceğini beyan etti.

Evet, arkadaşlar bugün telefonumu tamire vereli tam 38 gün oldu. Hala teslim almış değilim. Turkcell bayilerine gidip defalarca kavga etmesem işlem bu aşamaya.

Fatih 71 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 17.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön