14 Ekim 2015

Turkcell Akıllım Güvende Sigortası İçin Arayan Olmadı!

28.09.2015 tarihinde telefonum kırıldı. Platinum müşteri temsilcisi telefonu aldı. KVK'dan arayacakları ve 4 haneli işlem numarası ile KVK servise teslim edebileceğini söyledi. KVK 4 haneli bir numarayı 4 gün sonra verebildi. Sonra şansım ki KVK İzmir servisi iş yerimden 1 sokak arkada ki gittim telefonumu sordum. Telefonum için değişim kararı verdiklerini 5 Ekim günü öğrendim. Akıllım güvende için sigorta şirketinden onay beklediklerini söylediler. 532'yi aradım defalarca kayıt açmalarına rağmen Akıllım Güvende servisinden beni 13.10.2015 tarihine kadar arayan olmadı. Turkcell müşteri yetkilisi G. Hanım da son 2 gündür beni oyalıyor. Bir de sigorta masrafların %20'sini benden alacakmış.

Soner 107 Okunma

Cevaplar

 • Soner 09 Ocak 2016

  Telefon için 357 lira bedel çıkardılar ve ödemek zorunda kaldım. Sonra bana kapalı kutuda olmayan, üzerinde bir uyduruk jelatin olan telefon verdiler. Söylediklerine göre telefon sıfırmış. Ben sıfır kutusunda teslim edeceklerini düşünmüştüm. Müşteri hizmetleri ile defalarca görüşmeme rağmen kabul ettiremedim. 357 lira ödediğim bedel ve ürünü sıfır kutusunda bana teslim etmedikleri için tüketici hakem heyetine gittim. 5 ay sonra sonuç çıkar dediler. Artık yasal hakkımı kullandım.

 • Soner 28 Ekim 2015

  17.10.2015 tarihinde gelen telefonu arızalı olduğu için geri gönderdim. Bugün hala konu ile ilgili olarak hiçbir şey söyleyemiyorlar. Artık gerekli mercilere şikayet edeceğim. 532 numara hat haklısınız demek dışında bir şey söyleyemiyor. 32 gündür çözüm bulamayan Turkcell'i kınıyorum.

 • Soner 21 Ekim 2015

  17.10.2015 tarihinde sabah telefon bana teslim edildi. Ancak telefon sadece telefon olarak verildi ve bir kutu içerisinde değildi. Akşam saatlerine doğru telefonu kullanmak istediğimde telefonun mikrofonunun arızalı olduğunu ve karşı tarafa ses yerinde sadece hışırtı gittiğini anladım. Hemen müşteri temsilcisini aradım ve telefonun değişimini talep ettim. Bugün 21.10.2015 hale haber yok. Sözde 24 saatte arayacaklardı. 532 yi aradığımda kayıt oluşturmaktan başka bir çözüm üretemiyorlar.

 • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Soner 14 Ekim 2015

  Bana her gün mesaj geliyor telefon hakkında bilgi almak için 532 arayınız diye. Aradığım zaman süreci bile göremiyorsunuz. Mail atmakla iş çözemiyorsunuz maalesef. Hem siz hem de müşteri temsilcileriniz. Daha bir akıllım güvendim yetkilerini bana dönüş yaptıramadınız. Sözde en geç 2 günde dönerlerdi. Bugün 10.gün haberiniz olsun. Bunu bile yapamıyorsanız başka konuda yardımcı olabileceğinizi düşünemiyorum. Ben sigorta poliçemi istedim bana kaç gündür gönderemeniz. Sigorta yaptırmadığınızı bile düşünmeye başladım. Klasik mesaj atmayın artık bana. Ya da haklısın demeyiniz. Ben telefonumu hemen geri istiyorum.

 • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön