16 Temmuz 2016

Turkcell Akıllım Güvende Sigortası Fiyaskosu!

Cevahir AVM Turkcell'den akıllım güvende sigortası yaptırarak aldığım iPhone 6 telefon alındıktan 15 gün sonra yolda birinin çarpması sonucu düştü camı kırıldı. Telefon da orijinal koruma paneli de vardı. Sigorta kapsamında telefon %20 bedelinin ödenmesi karşılığı tarafıma yeni cihaz verilecekti. KVK ve Cevahir AVM Turkcell bayi arasındaki iletişim sorunları nedeni ile telefon kendi içlerinde kayboldu yaşadığımız süreç 8 ay sürekli olayı takip ettim Bakırköy KVK'ya gittim onlardan asla dönüş olmadı. Hasarlı telefon ortaya çıktı ve 2 ay önce süreç yeniden başlatıldı akıllım güvende sigorta şirketi devir olmuş öncesi bizi bağlamıyor yeniden hasar dosyası açılacak dendi. Ok. Dedik süreci baştan yaşadık. 29/06/2016 şirkete 625,00 TL ödedim 2 gün önce tarafıma teslim edilen telefon aynı hasarlı telefon yine yanlışlık olduğunu yeniden dosya numarası açılacağını belirttiler 1 sene oldu çok mağdurum.

Nur 170 Okunma

Cevaplar

  • Nur 20 Temmuz 2016

    Arıyorum zaten her gün arıyorum hala çözümlenemedi KVK dan cevap bekleniyor döneceğiz denşyor ne süreç ile ilgili bilgi veren var ne de konu ile ilgili çözüm üreten 1 sene oldu yazık gerçekten yazık ne müşteri memnuniyet, ne verdiğiniz önemden ne de kurumsallıktan bahsetmeyin asla siz... .

  • Turkcell Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Akıllım Güvende kapsamında hasar bildirimi yapabilmek için, Turkcell hattınızdan ücretsiz olarak 0532 757 22 33 Akıllım Güvende Hizmet Merkezi’ni arayabilirsiniz. Arama yapmadan önce *#06# tuşlaması ile cihazınızın IMEI numarasını not almanız gerekmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön