24 Ekim 2016

Turkcell Akıllım Güvende Servisine giden Telefonumla İlgili Bilgi Veren Olmuyor...

Turkcell'den almış olduğum iPhone 6S telefonun ekranını kırdım, telefonum kaskoluydu bu nedenle Turkcell akıllım güvende kapsamında cihazın ekranını yaptırmak için cihazı aldığım bayiye hasar numarası alarak teslim etmem gerektiği söylendi. Bu kötü servisten hasar numarası alana kadar bir hafta geçti çünkü kimse telefonlara bakmıyor, hatta en az on beş dakika beklemeniz gerekiyor müşteri temsilcisine ulaşabilmek için neyse cihazı bayiye verdim on günde ancak KVK'ya gitti oldu mu sana şimdiden 17 gün buraya kadar her şey prosedür diyelim ki bu servisten kimse sizi aramıyor, ödeme yapmak için bile ben aradım. Cihaz bir ayın sonunda ancak yapıldı cihazın yapıldığı bilgisi bile gelmedi yine ben arayıp öğrendim. Yani cihazı teslim aldıklarında, hasar kontrolü yapılıp ödeme çıktığında ve cihaz işlemi bittiğinde bile ne mail, ne SMS ne de bir telefon kimse haber bile vermiyor yazık!

Emine 1.064 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 05.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön