Turkcell Akıllım Güvende Paketi Fiyaskosu!

Betül A. |

Turkcell'den ne zaman işlem yapmak istesek aynı şey oluyor ne kadar kötü bir firma olduğunu anlamak gerçekten hiç zor değil, telefona form numarası almak için 1 ay bekliyoruz alıyoruz gönderiyoruz şubeye veriyoruz 15 gün sonra şube arıyor hiçbir işlem yapılmadan telefonun geri geldiğini söylüyor. Tekrar arıyorum müşteri hizmetlerini tekrar form numarası oluşturuyorum şubeye veriyorum bu seferde teknik servis oradaki işlemi kapatmadığı için şube tekrar servise gönderemiyor cihazı ve cihaz şubede kalıyor bugün yarın kapanır diyoruz gene üstünden 10 gün geçiyor 1 ay form no bekle 1 ay şubede kalsın bu arada ne Turkcell ne servis aramasın bu nasıl iş ya? Marttan beri telefonumuzu kullanmıyoruz madem böyle bir garanti paketi satıyorsunuz insanları kandırıyorsunuz ya satmayın ya da işinizin arkasında durun yeter ya.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  12:16

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

  Ayrıca Akıllım Güvende kapsamında hasar bildirimi yapabilmek için ve servis hakkındaki talepleriniz için Turkcell hattınızdan ücretsiz olarak 0532 757 22 33 Akıllım Güvende Hizmet Merkezi’ni arayabilirsiniz. Arama yapmadan önce *#06# tuşlaması ile cihazınızın IMEI numarasını not almanız gerekmektedir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Nisan
  12:55

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.