04 Ekim 2016

Turkcell Akıllım Güvende Paketi Fiyasko.

Turkcell'den KVK garantili akıllım güvende kaskolu cihaz aldık. Cihazımızda hasar oluştu ve cihazı Turkcell'e geri yolladık. Cihazımızda hasar bilgisi için dönülmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımızda cihaz KVK tarafından geri gönderildi denildi. Cihazın bizim tarafımızdan ödenecek kısmı için bize ulaşılamamış ve cihaz 87 hasar kaydı çıkarılmış. Kesinlikli KVK beni aramadı. İki adet numara yazdık ve yazdığımız numaralar 24 saat çalışan numaralar işimiz gereği.

Turkcell buna dur demeli ve bizleri pişman etmemeli. Hasar kısmı ise fatura değeri 699 lira olan bir telefona, nasıl 435 lira hasar çıkarılmış bu da enteresan. Sadece ekran kırılma hasarı var. Piyasada 70 liraya takılan bir ekran, bizden 435 fatura edilerek aynı para kesiliyor. Üstün Turkcell hizmeti çok teşekkürler!

Not: cihaz yapılmadan geri gönderildi. Tekrar cihazı alacağız, tekrar hasar kaydı açılacak. Süper hizmet!

Cumhur 95 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Akıllım Güvende kapsamında hasar bildirimi yapabilmek için, Turkcell hattınızdan ücretsiz olarak 0532 757 22 33 Akıllım Güvende Hizmet Merkezi’ni arayabilirsiniz. Arama yapmadan önce *#06# tuşlaması ile cihazınızın IMEI numarasını not almanız işlemlerinizin hızlı tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cumhur 04 Ekim 2016

    Aradım kahkalar eşliğinde şikayetimi kabul ettiler hattımı başka bir operatöre taşımam için beni ikna ettiler:)

  • Turkcell Temsilcisi04 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön