27 Temmuz 2015

Turkcell Akıllım Güvende Kampanyası Hakkında!

Firmanız güvencesinde iPhone 6 cihaz ile birlikle akıllım güvende paketi de aldık. Cihazın ekranı kırıldı. Turkcell ile iletişim kurduk akıllım güvende için bizimle 24 saat içerisinde iletişime geçileceği bildirildi. 7 Temmuz ile 26 Temmuz arasında kaç 24 saat geçti hesaplamanızı ve akıllım güvende ne derece başarılı olduğunu bir düşünmenizi rica ederim.

Esra 82 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 30.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize arızalı cihaz süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön