07 Eylül 2015

Turkcell Akıllım Güvende Hizmet Vermiyor.

Turkcell iletişim merkezinden telefon aldım, alırken akıllım güvende sigortası yaptırdım. Telefonum 13 -08-2015 tarihinde düşerek ekranı kırıldı. Telefonu aldığım yer 532 arayarak kayıt açtırmam ve karşılığında onay numarası almam gerektiğini söyledi, o tarihten sonra tam 8 kez kayıt açtırmak için aradım her seferinde 24 saat içinde tarafım aranıp kayıt numarası verilecek dendi.

25 günde 8 kayıt açtırdım her ne hikmetse bir sonraki aramamda kayıt kapatıldığını söylüyorlar. Eğer bir işe yaramıyacak sa neden bu sigortayı yaptırdım. Veya neden Turkcell adam gibi işini yapmıyor. Benim bu mağduriyetim nasıl giderilecek. Yaklaşık 1 ay buradan 1 ayda telefonun tamir süreci var, etti mi size 2 ay

Feyzi 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 09.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön