22 Ekim 2016

Turkcell Akıllım Güvende Fiyaskosu!

Kullanmakta olduğum Samsung S7 Edge telefonumu 19.09.2016 tarihinde ekran hasarından dolayı Gür-Tel Çanakkale bayine bıraktım ve akıllım güvende sigortası ile yapılmasını talep ettim. İstedikleri ücret farkını da bankadan KVK hesabına yatırdım. Ancak 0532 757 22 ** no'lu telefondan ne bir bilgi ne telefonumdan bir haber var. Ben böyle bir iş ahlakı görmedim. Telefonumun Bakırköy Samsung bayisinde olduğunu söylüyorlar ve başka bir bilgi alamıyorum. Turkcell gibi bir firma bunu yapmamalı. Keşke sigortasını yaptırmasaydım. Hattımı bu olaylardan sonra başka operatöre geçirmeyi düşünüyorum.

Müjde 96 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön