27 Nisan 2013

Turkcell Akıllı Yurtdışı Tarifesi!

Akıllı Yurt dışı Tarifesini alarak yurt dışına (ABD) gittim. Yaptığım görüşmeler sonucunda 7 defa paket ücreti olarak 133 TL yurt dışı ücreti yansıtıldı. Müşteri hizmetlerini arayıp bu kadar görüşme yapmadığımı söyledim ve görüşmelerimin detaylarını istedim.

Müşteri temsilcisi ilk önce arama-aranma-sms dahil 123 dakika görüşme yaptığımı söyledi. Bu dakikaların fiyatının 95TL olması gerektiğini söylediğimde ise beni 1-2 dakika beklettikten sonra başka bir ekrandan tekrar kontrol ettiğini ve bu sefer 182 dakika görüşme yaptığımı söyledi. Turkcell'in sisteminde bizim konuşmalarımız 2 ayrı yerde mi takip ediliyor? Ben bu tutarsızlık karşısında şüpheye düştüm.

Hakan 146 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön