05 Mayıs 2016

Turkcell Akıllı Yurt Dışı Tarifesi Problemi...

05054******* numaralı hattıma otomatik olarak tanımlanan akıllı yurt dışı tarifesi yüzünden resmen oyuna geldim. Onayım olmadan nasıl üye yapılabiliyor? Müşteri hizmetlerine neden otomatik üye yapıldığını sorduğumda cevap veremiyor. Turkcell gibi kurumsal bir firmanın yanıltamaya kaçması beni çok şaşırttı. Neyse ki müşteri hizmetlerinden bunun iptalini sağladım ve hattım standart yurt dışına tanımlandı. Söylenilene göre yurt dışına çıktığımda herhangi bir paket otomatik devreye girmeyecek ve ben kullandığım kadar ödeyeceğim. Ancak 05077******* numarayı kullanan eşim aynı sorunlarla müşteri hizmetlerini aradığında iptal edilecek yurt dışı paketi olmadığı söylenmesine rağmen Mart Nisan ve Mayıs 2016 dönemlerinde akıllı yurt dışı ücreti alınmıştır. Bu çelişkiyi anlamak mümkün değil. Lütfen her iki numaranın da yurt dışında otomatik devreye giren paketi varsa iptal edilmesini istiyorum.

Savas 332 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 07.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimiz talebinin çözüldüğünü iletmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön