28 Aralık 2015

Turkcell Akıllı Yurt Dışı Tarifesi Kullanılmayan Tarife İçin Ekstra Ücret!

Pakistan’dayken gelen tüm aramaları reddetmiş olmama rağmen faturama 25 TL ekstra ücret
yansıtıldı. 26.12.2015 tarihinde 18:50'de reddetmiş olduğum aramadan sonra bu konuda bilgilendirme mesajı aldım. Hem bu ay yapmış olduğum seyahat esnasında gelen aramaları hem de Pakistan'a daha önce yapmış olduğum seyahatteki aramaları reddettiğimde hiçbir ücret alınmazken bu kez ekstra ücret yansıtılması şeklindeki tutarsız yaklaşımın, hata yapıldığını gösterdiğini düşünüyorum. İnternet sitenizde bulunan "Kullanım yapmazsanız hiçbir ücret
ödemezsiniz. " bilgilendirme metnine aykırı hareket ettiğinizi düşünüyorum
ve faturamdan bu bedelin silinip hatanın düzeltilmesini talep ediyorum.

Mehmet 89 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Aralık 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.12.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön