Turkcell Akıllı Telefonuma Yaptırdığım Özel Kasko.

Kazim T. |

Kocaeli İzmit Şen Marmara bayisinden aldığım iPhone 6 Gold akıllı telefonu bana satarken telefonun başına gelebilecek tüm hasarları için özel kasko yaptırmamı önerdiler ve bende belli bir ücret ödeyerek aldığım iPhone 6 Gold akıllı telefonumu özel kasko yaptırdım. On beş gün sonra telefonum elimden yanlışlıkla düşerek ekranı kırıldı ve özel kasko güvencesi kapsamında tamir için verdiğimde bana %20 oranının kendim tarafından karşılanacağını söyleyerek 226.00 TL ücret çıkardılar. Satarken öyle bir bilgi verilmediği halde ben bunu söylediğimde bana satan elemanın işten çıktığını ve yanlış bilgi verdiğini söylediler. Bu mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  14:55

  Müşterimiz ile 08.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Akıllım güvende paketinin detayları sözleşmesinde yer almaktadır. Bu detaylar aşağıdaki gibidir. Müşterimize bilgisi paylaşıldı.

  ​Çalınma/ kaybolma durumunda yapılan izinsiz görüşmelerde fatura (500 TL'ye kadar) teminat altındadır.
  Ayrıca aboneden, hasar bedeli ödenmesi veya değişim durumunda, cihazın fatura bedelinin %20'si muafiyet bedeli olarak tahsil edilir.


  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 07 Mayıs
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.