07 Mayıs 2015

Turkcell Akıllı Telefonuma Yaptırdığım Özel Kasko.

Kocaeli İzmit Şen Marmara bayisinden aldığım iPhone 6 Gold akıllı telefonu bana satarken telefonun başına gelebilecek tüm hasarları için özel kasko yaptırmamı önerdiler ve bende belli bir ücret ödeyerek aldığım iPhone 6 Gold akıllı telefonumu özel kasko yaptırdım. On beş gün sonra telefonum elimden yanlışlıkla düşerek ekranı kırıldı ve özel kasko güvencesi kapsamında tamir için verdiğimde bana %20 oranının kendim tarafından karşılanacağını söyleyerek 226.00 TL ücret çıkardılar. Satarken öyle bir bilgi verilmediği halde ben bunu söylediğimde bana satan elemanın işten çıktığını ve yanlış bilgi verdiğini söylediler. Bu mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Kazim 392 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 08.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Akıllım güvende paketinin detayları sözleşmesinde yer almaktadır. Bu detaylar aşağıdaki gibidir. Müşterimize bilgisi paylaşıldı. ​Çalınma/ kaybolma durumunda yapılan izinsiz görüşmelerde fatura (500 TL'ye kadar) teminat altındadır. Ayrıca aboneden, hasar bedeli ödenmesi veya değişim durumunda, cihazın fatura bedelinin %20'si muafiyet bedeli olarak tahsil edilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön