Turkcell Akıllı Telefon Sıvı Teması..

Ramazan D. |

Vestel Venüs marka telefon almıştım tahminen alalı 3 ay gibi bir zaman olmasına rağmen 2 kez hata verdi. Tekrar garantiye gönderdim. Benden 225 TL bedel istendi. Sonra sıkıntı neden meydana gelmiş diye sorduğum da bana verilen cevap telefona sıvı kaçmış. Telefonun 4 ve 5 tuşları çalışmıyor. Sıvı kaçsaydı tuşların hepsinin çalışmaması gibi bir sıkıntı meydana gelirdi.

Artı sıvıyla hiçbir şekilde temasta bulunmamıştır. Düşüncelerimi soracak olursanız telefon sektöründe fazla bir zaman olmamıştır çalışmaya başlayalı Vestel olarak böyle küçük sıkıntıda bize çözüm bulamamanız bizi üzmektedir. Konu ile ilgilenip tarafımıza dönmenizi rica ederim.
Saygılarımla Ramazan Demirci r***@***.com.tr

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  07:44

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Haziran
  10:23

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.