01 Kasım 2014

Turkcell Akıllı Telefon Aldım Ama Gönderim Sağlanamıyor!

Turkcell müşteri hizmetlerinin 24 ekim 2014 tarihinde araması üzerine Akıllı Telefon kampanyasından yararlanıp T50 sahibi olmak istedim. Kocaeli ilinin İzmit ilçesinde ikamet ediyorum ve telefonun adresime iletileceği bilgisi verildi. Kargonun haftada 1 gün dağıtım yaptığını ve en geç Perşembe günü (30 Ekim) de elimde olacağını da söylediler.

30 Ekimde müşteri hizmetlerinden kargonun numarasını öğrenip aradım ve Kocaeli İline dağıtım yapmadıklarını, bu konuda da Turkcell 'in bilgi olduğunu öğrendim. Hemen Turkcell'i arayıp itirazda bulundum, hattıma tanımlanmış olan telefonun iptal edilmesini istedim (45937982 no'lu başvuru). 1 Kasım 2014 tarihindeyiz ve hala bir yetkili aramadı.

Bahar 445 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi01 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi01 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön