04 Nisan 2016

Turkcell Akıllı Güvende Kampanyası...

0 530 97*********** hattım üzerine Turkcell'den almış olduğum telefonumu yine Turkcell'in kampanyası olan Turkcell Akıllım Güvende ile sigorta yaptırdım. Telefonum da oluşan bir hasardan dolayı bir Turkcell iletişim merkezine giderek telefonumu sigorta kapsamında teslim etmek isteyerek başvuruda bulundum. Onlarda bana Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak bir poliçe numarası alınacağını söylemeleri üzerine 15 Mart 2015 tarihinde Turkcell müşteri hizmetlerini aradım ve poliçe numarası talebinde bulundum. Turkcell müşteri hizmetleri bana en erken 24, en geç 48 saat içerisinde poliçe numarası için dönüş yapılacağını bildirmesine rağmen ve bugüne kadar geçen süre zarfında en az 5 kez müşteri hizmetlerini arayarak, 3 kez de
mail yoluyla Turkcell firmasına talepte bulunmama rağmen halen bana bir dönüş yapılmamıştır mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. İrtibat Tel: 053**************.

Cem 329 Okunma

Cevaplar

 • Cem21 Nisan 2016

  Yapmış olduğum müracaatın bugün 36 ıncı günü halen bir poliçe numarası verilmediği gibi Turkcell firmasının gayri ciddiliği devam etmektedir.

 • Cem12 Nisan 2016

  Turkcell ile ilgili sizede ayrıca 14-15 defada Turkcell müşteri hizmetlerini aradım defalarca Turkcell'e mail attım sonuç elde var sıfır. Ayrıca bilgi teknolojileri kurumuna 3Defa müracatta bulundum. Ama Turkcell ne kadar güçlü bir firmaymış ki halen kimseyi takmıyor. Bir kere arayıp bilgi verme zahmetinde bile bulunmuyor, bugün 28 nci gün sabırla poliçe numarasının verileceği günü bekliyorum. Teşekkürler

 • Cem12 Nisan 2016

  Size yapmış olduğum 5230147 no.lu başvurum ile ilgili halen bir işlem yapılmadığı gibi bugünkü tarih olarak Turkcell firmasına yapmış olduğum başvurunun 27 nci günü olup Turkcell halen tarafıma bir poliçe numarası vermemiştir.

 • Cem11 Nisan 2016

  Size yapmış olduğum 5230147 no.lu başvurum ile ilgili halen bir işlem yapılmadığı gibi bugünkü tarih olarak Turkcell firmasına yapmış olduğum başvurunun 27 nci günü olup Turkcell halen tarafıma bir poliçe numarası vermemiştir.

 • Cem07 Nisan 2016

  0 530 978 57 00 hattım ile ilgili akıllım güvende kampanyası ile ilgili size daha önce yapmış olduğumu şikayetim ile ilgili Turkcell firmasınca halen tarafıma bir poliçe numarası verilmemiştir. Bugün Turkcell firmasına müracaatımın yirmi üçüncü günüdür. Ayrıca size talepte bulunduğum günden sonrada defalarca Turkcell müşteri hizmetlerini arama rağmen bana hiçbir şekilde yardımcı olunmadığı gibi akıllım güvende kampanyasının kendi sorumluluklarında olmadığı ve başka bir firma sorumluluğunda olduğu ve bu yüzden bir şey yapamadıklarını bildirdiler. Madem böyle bir şey varsa bunu neden Turkcell kendi güvencesi altında vatandaşa sunarak vatandaşı yanılmaktadır. Bu süre zarfında oluşan mağduriyetimi kim karşılayacaktır bunu merak ediyorum. Halen mağduriyetim giderilmemiştir ve giderilmesini istiyorum. İrtibat Tel: 0533 338 68 80

 • Cem07 Nisan 2016

  İyi günler bugün Turkcell firmasına yapmış olduğumu talebimin 23 ncü günü halen turkcelden beni ne arayan ve ne soran

 • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön