25 Aralık 2014

Turkcell Akıllı Fatura Özelliğine Ek Ücret!

Yıllardır faturalı hat kullanan biriyim, tarife değişikliği için tarafınızdan aranarak değiştirildi ve bugün tarafıma mesaj olarak akıllı fatura özelliği iptal olmuştur diye mesaj geliyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda 3 TL karşılığı akıllı faturayı aktif edileceğini söylüyor. Artık müşterilerinizi kandırmaya mı başladınız? Her şeye ek ücret alarak müşteri kaybı yaşadığınız hesap etmiyorsunuz galiba. En yakın zamanda hattımı iptal ettirerek kullanıma kapatacağım ayrıca şirket hatlarımızın da iptalini sağlayacağım. 3 TL için ne kadar zarar ettiğinizi umarım görürsünüz.

Nail 232 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 26.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Akıllı Fatura Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön