Turkcell Akıllı Fatura Özelliğimi Tekrar Aktif Etmiyor!

Oğuz O. |

Hattımda akıllı fatura özelliğim vardı. TL transferi gerçekleştiremiyordum. Turkcell müşteri hizmetlerinden uzman biri ile görüştüğümde akıllı fatura özelliğini kapatıp tl gönderme işlemini gerçekleştirdikten sonra akıllı fatura özelliğimi yeniden aktif hale getirebileceğim bilgisi verildi. İşlemimi gerçekleştirdikten sonra görüştüğüm operatörler iptal ettiğim için yeniden dahil olamayacağım bilgisini veriyorlar. Şikayet dönüşünde ise kurum çalışan personelin hatalı olduğu bilgisini veriyor haklı bulunmama rağmen mağduriyetim giderilmiyor. Yıllardır Turkcell kullanıcısıyım kurumdan soğudum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz O.
  29 Nisan
  19:48

  Ben bilgi verilmediğini söylemedimki zaten. Bilgi de benim hakli olmama rağmen uzman diye çalıstırılan personelin bilgi yetersizliği yüzünden mağduriyetimi dile getirdim.. Ve kurumunuzun çözüm üretmek yerine hatayi kabullenip hic birsey yapmayisini saskinlikla karsiliyorum

 • 29 Nisan
  15:15

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.