20 Ekim 2015

Turkcell Akıllı Fatura!

Ben 04.10.2015 tarihinde 53***9821 no.lu hattı Vodafone' dan Turkcell hattına taşıdım. Başvuruda bulunduğum Bircan İletişim (Esenyurt- Özyurtlar AVM) bana hepsi bol paketinde akıllı fatura özelliğini kullanabileceğimi söyledi.

Ben özellikle akıllı faturadan dolayı faturalı hatta geçtim. Fakat 08.10.2015 tarihinde hattım kullanıma açıldığında akıllı fatura için 2222' ye SMS gönderdim. Tarifeniz den dolayı bu özelliği kullanamazsınız cevabı verildi.

Ben de müşteri hizmetlerini aradım aynı şekilde tarifeniz uygun değildir cevabı verildi. Akıllı fatura var diye Turkcell faturalıya geçtim fakat kullanamıyorum. Bu mağduriyetinin giderilmesini istiyorum.

Ahmet 129 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Ekim 2015

    Mağduriyet ile ilgili tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2015

    Müşterimizi 20.10.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön