28 Ocak 2016

Turkcell Akıllı Depodaki Resimler Haberim Olmadan Silinmiş.

Turkcell'den akıllı depo hediye verildi ben de 3 ay boyunca akıllı depoya resimleri yükledim sonra bir baktım resimlerin hiçbiri yok. Müşteri hizmetlerini aradım akıllı depo ile ilgili şikayet oluşturamıyoruz dediler. Nasıl işse işine geldiklerini oluşturuyorlar işine gelmediklerini oluşturmuyorlar. Şikayetçiyim sadece resimlerimi istiyorum.

Furkan D. 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi30 Ocak 2016

    Müşterimizi 30.01.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Akıllı Depo Servisi iptal talebiniz alındığında, paketinizin bitiş tarihine kadar kalan dönem boyunca kullanıma devam edebilirsiniz. Servis iptal edildikten sonra, 35 gün boyunca Akıllı Depo’ya yeni yükleme yapamaz, yalnızca Akıllı Depo’da bulunan bilgilerinize erişebilirsiniz. 35 günün sonunda Akıllı Depo’da bulunan tüm bilgileriniz (fotoğraf, video, müzik, dosya, rehber) silinir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi28 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön