24 Mayıs 2016

Turkcell Adres Değişikliği Yapamadı!

Turkcell'den taahhütle 2 adet telefon aldım. 20 Mayıs 2016 tarihinde Tele Kurye'den arayıp teslim için geleceklerini fakat adreste olmam gerektiğini başkasına teslim edemeyeceklerini söylediler. Ben de bunun üzerine adreste olmadığım için Turkcell'i arayıp teslim yerini iş adresim olarak değiştirdim. Aradan 5 gün geçmesine rağmen adres değişikliğim Tele Kurye'nin sistemine düşmüyor ve adres düşmediği için de cihazları teslim alamıyorum.

Tele Kurye, Turkcell'le görüşün diyor, Turkcell'i aradığımda biz işlemleri yaptık düşmesi lazım diyor. İletişimle ilgili bir firma tarafından adres değişikliğinin 5 gündür iletilememesi kötü bir durum. Dünya markası olduklarından bahsediyorlar, reklamlar yapıyorlar. Acaba Turkcell kullanmakla hata mı yapıyoruz?

Hakkı 149 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mayıs 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön