08 Kasım 2013

Turkcell Adını Kullanarak İnsanları Yanıltıyorlar!

Beni 0212 963 13 ** nolu telefondan aradılar. Önce bir müzik dinliyorsunuz sonra da bir müşteri temsilcisi telefonu açıyor. Sizi Turkcell'den arıyorum; 6 aylık faturalı kullanıcılarımıza telefon hediye kampanyası var diyorlar. Burada şikayet ettiğim şey Turkcell değildir. Turkcell bilgisinde olsun diye yazıyorum. Ben böyle şeylere kanmam. Ancak o kadar çok kanabilecek insan var ki. Bu sebeple bu numarayı Turkcell şikayet mi eder bilmiyorum.

Gülhan 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimizi 14.11.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön