Turkcell Adına Arandım!

Neşat E. |

20.02.2015 saat 16.30 civarında Turkcell'den fatura danışmanım olduğunu söyleyen ve bütün fatura bilgilerimi bilen bir kişi tarafından arandım. Arayan kişi taahhüdümün bittiğini ve yenilemek isteyip istemediğimi sordu. Ben de eski tarifemin yenilenmesini kabul ettiğimi söyledim. Ardından telefonda konuşan kişi işlemin gerçekleştiğini ve telefonuma mesajla bilgilendirme geleceğini söyledi. Böyle bir mesaj gelmedi ve ben bunun üzerine 532 Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Onlar kendileri tarafından aranmadığımı söylediler. Turkcell 'in fatura bilgilerimi üçüncü kişilerle paylaştığı için şikayetçiyim.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  09:52

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 21 Şubat
  11:21

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.