01 Eylül 2015

Turkcell Adıma Kullanılan Faturasız Açık Hat!

Yıllar önce kapattırdığım 50576715** No.lu hattımın, yeni kullanmaya başladığım e-devlet vesilesiyle Mart ayından itibaren faturasız açık hat olarak kullanıldığını öğrendim. Hattı kapattırmak için gerekli işlemleri başlattım. Turkcell yetkili bayi ve çalışanlarının benim adıma kapatılmış bir hattı tekrar benim adımla iznim olmadan aktif hale getirip bir başkasına nasıl faturasız açık hat olarak verebilir.

Bana bunun açıklamasını yapabilir misiniz? Benim adıma bilgilerimi kullanarak hat dağıtan Turkcell'den, Turkcell bayi ve çalışanlarından şikayetçiyim. Gerekli yasal işlemleri de başlatacağım.

Ayşe 103 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.09.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ayşe02 Eylül 2015

    Müşteri hizmetleri ile görüştüm ve bana verilen mail adresine şikayet dilekçemi bildirdim.

  • Turkcell Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön