24 Ekim 2016

Turkcell Adıma Kayıtlı Hattı Kapatamıyorum!

0542*** ** ** numaralı Vodafone hattı benim kimlik bilgilerim ile iznim dışında açılmıştır. Konu ile ilgili Vodafone şubesine gittiğimde hattın Turkcell'e taşındığı bilgisini aldım ve hattı kapattırmak için Turkcell şubesine gittim ancak Turkcell şubesi ''hattın Vodafone çıkışlı olduğu için ancak onlar kapatabilir biz sadece devir işlemi gerçekleştirebiliriz'' dediler. Vodafone'a geri gittim onlarda ''şu an hat Turkcell'de olduğu için ancak onlar kapatabilir'' diyorlar.

Sürekli bir yerlere gidiyorum ve beni arada bırakıyorlar. Bu hat üzerinden yasa dışı illegal işler yapılmış olabilir kuşkusu duyuyorum ve artık hattı geri Vodafone'a taşıyıp kapatmak için işlemleri gerçekleştirdim maksimum 6 güne kadar geçeceği söylendi ama bu beni tatmin etmedi. Bu hattın yasal sahibi olarak ve sizden de aktif kurum olarak kapatmanızı istiyorum. Gerekli hukuk yollarına ise başvurumu ise en kısa sürede yapacağım...

Sarper 459 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirttiğiniz hattınız ile ilgili inceleme yapılabilmesi için irtibat numaranızı da içeren imzalı dilekçe ve kimliğinizi [email protected] adresine göndermeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön