13 Ocak 2014

Turkcell Adıma Habersiz Hat Açmış.

Geçen hafta e-devlette gezinirken mobil hat sorgulamadan üzerime açılan hat var mı diye kontrol ettim Avea'ya ait bir hat olduğunu gördüm. Yazdığım şikayete karşılık arandım ve Avea'dan açılmadığını Turkcell bayisinin açtığını oradan Vodafone'a oradan da Avea'aya taşındığını söylediler. Enteresan bir durumla karşı karşıyayım. Haberim olmadan hatla ilgili açmışlar, taşımışlar, kimlik bilgilerim kullanılmış GSM operatörleri adımıza her işlemi yapıyor. Şaşkınlığım 2 kat arttı.

Ramazan 78 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimizi 15.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön