17 Eylül 2013

Turkcell Adıma Habersiz Hat Açmış!

Adıma yasal olmayan bir şekilde iki tane daha bilgim dışında hat alınmış. Bu hatların kim tarafından nasıl ve nereden ve benim kimlik fotokopim olmadan nasıl alındığı konusunda beni bilgilendirmenizi ve ayrıca gereğini yapmanızı bekliyorum. Şayet dilekçeme en kısa zamanda cevap vermezseniz Turkcell hakkında savcılıkta yasal işlem başlatacağımı ve gereken her yere başvuru yapacağımı ayrıca Turkcell hat verirken gayri ciddi davrandığı hakkında yasal süreç başlatacağımı bildiririm.
Adıma alınan e- devlet sistemimde fark ettiğim son iki rakamı gözükmeyen numaralar
053928382**
053995301**

Volkan 62 Okunma

Cevaplar

  • Volkan23 Eylül 2013

    turkcell benden uzak dursun

  • Volkan23 Eylül 2013

    bana turkcell net bir bilgi vermedi sadece gsm hatlarının benim imzamla akınıp alınmadığının cevabını vermedi.sadece hattın benim kimliğim ile açılmış olduğunu mesaj atıp salladılar.peki soruyorum bu hatlar benim imzam atılarakmı alınmıştır.bunun cevabını bana veremediler.

  • Turkcell Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön