21 Mayıs 2015

Turkcell Adıma Habersiz Açılan Vınn!

Daha önce adıma açılmış olan bir Vınn mevcuttur, bilgimiz dahilinde açılmıştır. Turkcell ile daha önce görüşme sağlanmış olup dolandırıcılık olarak bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili süreç bitmesine rağmen meğer bayi tarafından cihaz kampanyasından yararlanmamız için ödeme yapılıp sonra iadesini almışlar.

Tekrar cihaz almak istiyoruz bu ödemeyi yapmanız lazım diye bilgi veriliyor. Bu hat bizim imzamız ile açılmamıştır ve bu ödemeyi yapmak istemiyoruz bu nedenle hiçbir şekilde cihaz kampanyasından yararlanamıyorum konu hakkında yardımlarınız rica ederim.

Engin 351 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 11.05.2015 tarihinde ilgili hattın belgelerinde ve faturalandırmasında sorun olmadığı yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön