21 Mart 2013

Turkcell Adıma Faturalı Hat Açılmış!

Turkcell abone merkezinde eksik evrağıma rağmen hat taşıma işlemim yapılmış ve adıma faturalı hat açılmış. fakat ben bu hattı ne teslim almış ne de bu hat üzerinden görüşme yapmışımdır. Yapılmayan bir görüşme olmamasına rağmen adıma çıkarılan 70 tl civarında bir faturayı da ödemiş bulunmaktayım. yılbaşında bana 100 tl gibi bir rakam çıkardılar.

Daha sonra şimdi sürekli avukat mesajı gönderiyorlar ve benden 300 tl istiyorlar.Eğer elinizde hattın kullanıldığına dair bir evrak varsa tarafıma gönderin yoksa hem benden özür dileyin hemde ödediğim bedeli bana iade edin çünkü verilmeyen bir hizmetin bedelini benden istiyorsunuz ve ayrıca muhattabım para ödeme de avukat sorunuda sizsiniz.

Nuri 136 Okunma

Cevaplar

 • Nuri28 Ekim 2014

  SAYIN TURKCEL MÜŞTERİ HİZMETLERİ İSTEMİŞ OLDUĞUNU EVRAKLAR TARAFNIZA ULAŞMASINA RAĞMEN HİÇ BİR HALTIN OLDUĞU YOK. YANİ KISACA MÜŞTERİ HİZMETLERİ DENEN YERİ NE İÇİN ÇALIŞTIRIYORSUNUZ ANLAMIŞ DEĞİLİM.

 • Nuri17 Mart 2014

  İstediğiniz belgeler tarafınıza ulaşmasına rağmen halen avukatınız bana mesaj gönderemeye devam etmektedir. Bu usulsüzlüğü düzeltin. Çünkü artık çok rahatsız olmaya başladım.

 • Nuri24 Nisan 2013

  Evraklar tarafınıza gönderilmiştir. Avukatınıza söyleyin beni bir daha aramasın.

 • Nuri22 Mart 2013

  Toplantıda olduğym için cevap veremedim fakat müsait olunca aradım sistemlerinizde yie sorun olduğunu söylediler. Bilginize.

 • Turkcell Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizi 22.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi22 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön