Turkcell Adıma Eksik Evrakla Açılan Sahte Hat!

Fatih Ç. |

Bir yılı aşkın bir zaman önce 532132*****nolu hattın eksik evrakla adıma açıldığını öğrendim. Bir kaç girişimde bulunup bu hattın benim tarafımdan açılmadığına Turkcell i inandırmaya çalıştım ama uğraşlarım bir işe yaramadı.

Buna rağmen durumu sineye çekip gidip 1 saniye dahi konuşmadığım 5 aylık (250 TL) faturaları yatırdım ve hattı kapattırdım. Daha sonra araştırmalarım sonucu hattın eksik belgeleri 1 ay içersinde tamamlanmadığı takdirde kapatılması gerektiğini ve faturalamanın olmaması gerektiğini öğrendim. Bırakın 1 ay sonraki faturalamayı, ödeyip kapattığım halde tekrar fatura çıkarıldı. Turkcell haksız aldığın paramı geri ver artık...

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Ç.
  24 Mart
  18:31

  Cevap verdim demek için cevap veren bir Turkcell. Hadi hattı benim açmadığıma inandıramadım sizi. Peki hat eksik evrakla açılmış diyorsunuz. Sonrada benden durumu araştırmak için maille evrak istiyorsunuz. Ne malum bu evrağı kullanmayacağınız.

  Hadi onuda geçtim siz diyosunuz ki eksik evrakla açılan hatlar 1 ay içinde iptal edilir. Nasıl oluyorda bana nasıl 5-6 aylık fatura çıkarabiliyorsunuz. O da yetmiyor... hattı iptal ettiriyorum. Borcunu kapatıyorum. Bana tekrar borç çıkarıyorsunuz. Sizin adınız TURKiyeyisoyCELL olmalı...

 • 24 Mart
  17:47

  Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 21.02.2013 tarihinde görüşülmüştür.

  Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.