29 Haziran 2015

Turkcell Adıma Alınmış Numaralar!

E-devletten adıma ait nunaralara baktım bugün ve 6 tane Turkcell numarası gördüm. Ben hiç Turkcell kullanmadım. O numaraların hiç birini ben kullanmadım ve silinmesini talep ediyorum. O numaraların neye dayanarak verildiği hangi imza karşılığında verildiği o numaraları kimlerin kullandığını aktif olanlar varsa hepsinin iptal edilmesini istiyorum.

Burak 127 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Haziran 2015

    Müşterimizin talebine istinaden 30.06.2015 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön