19 Mart 2013

Turkcell Adıma Açılan Sahte Hat!

Aynı şey başımızda, ablam yiyecek ekmek bulamıyor, birileri nüfus cüzdanı fotokopisi ile hat çıkarmış, haftalarca incelediler, sonunda nüfus cüzdanı fotokopisi sizin dediler, iyi de kardeşim fotokopi zaten bizim, sen konuşma kayıtlarına imzalara vb. e bakmayacak mıydın, hayır biz sadece kimliğe bakarız diyorlar; her kimlik fotokopisini ele geçiren hat çıkaracaksa edilmiş bu ülkenin içine!Şimdi ne olacak, üç kuruş kazanayım diye sabahtan akşama kadar kapılarda dikilen ablam kara kara düşünüyor işten nasıl izin isteyeceğini hangi savcılığa gideceğini hangi para ile dava açacağını!

Deniz 597 Okunma

Cevaplar

  • Deniz25 Mart 2013

    Biz de bayinin adını öğrenerek hem bayi hem de yasalara uygun hareket etmeyen bayileri bünyesinde barındırmaya devam eden Turkcell nezdinde davayı açtık. Umuyorum herkez bizler gibi davranır da Turkcell olması gerekeni yapmaya başlar ve 21. yüzyılda insanları modern yollarla gasp etmeye çalışmaktan vazgeçer. Paylaşımız ve desteğiniz için çok teşekkürler. Tez zamanda olumlu bir şekilde sürecinizin sonuçlanmasını dilerim.

  • Deniz20 Mart 2013

    cevabınız bile otomatik, kimlik ve imzalı dilekçemizi yolladık size ve dilekçe üzerinde yer alan imza ile sizde yer alan imzanın uyuşmadığı aşikar olduğu halde zira o imzayı biz atmadığımız halde; söylediğiniz tek şey "fotokopi kimliğinizin fotokopisidiri, yapacak bir şey yok, isterseniz savcılığa gidin" oldu. Suçlularla işbirliği içindesiniz, koskoca kurum olarak dolandırıcı bayiler barındırmayı ve tüketiciyi mağdur etmeyi tercih ediyorsunuz, sadece fotokopi ile işlem yapılmasına göz yumuyor hukuksuzluğa "evet" diyorsunuz!!!

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterilerimiz bilgisi dışında açıldığını belirttikleri hat ile ilgili inceleme sağlanabilmesi için evraklarını (kimlik ve imzalı dilekçe ) tarayıcı üzerinden ekli döküman olarak [email protected] adresine gönderebilmektedir.Ulaşan evraklar üzerinden yapılan inceleme sonucuna istinaden müşterilerimize bilgi verilmektedir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön